Diskuzní forum pro karavanisty

Nebojte se napsat jak jste spokojeni nebo nespokojeni s fórem nebo s našimi webovými stránkami, co zlepšit nebo předělat.
Díky - Mačát

Diskuzní forum pro karavanisty

Nový příspěvekod Vašek Hronek » 12 úno 2011 11:49

Nazdar Jardo! Gratuluji - dobrá věc toto diskuzní forum.
Já jsem na to myslel na našich webových stránkách už dávno, ale ty jsi byl rychlejší. Teď je doufám, že čtenáři nebudou toto forum jen číst, ale také psát své poznámky. Zatím ale vidím, že se nikomu nechce psát. Vidím, že je to ve vašem klubu stejné jako u nás.
Beru tvé diskuzní forum jako forum všech karavanistů, nejen členů vašeho klubu. Kéž by to fugovalo tak jak tak jako na portálu Caravan24.
Hezké čtení a hodně příspěvků přeje
Vašek Hronek - Camping Club Rožnov
Uživatelský avatar
Vašek Hronek
 
Příspěvky: 8
Registrován: 12 úno 2011 11:18

Re: Diskuzní forum pro karavanisty

Nový příspěvekod macat » 21 úno 2011 10:34

Díky za příspěvek!
Já to vidím tak, že naši členové mají takový servis, že nepotřebují diskutovat. Takže je to dobře a špatně zároveň.
Obrázek Admin, Mačát, CC Šumperk, http://caravanclub.name
Uživatelský avatar
macat
Administrátor
 
Příspěvky: 298
Registrován: 22 led 2011 19:33

Re: Diskuzní forum pro karavanisty

Nový příspěvekod Rýznar Miroslav » 21 úno 2011 19:51

Ahojky všem.
Myslím si, že je ještě taková ta mrtvá sezóna, kdy karavany odpočívají někde ve stodolách a nebo v horším případě, jako u mně, ještě uvězněny v hromadě sněhu. Ta správná doba ještě teprve přijde. Na fóru C24 se sice diskutuje, většinou však jsou to začínající karavanisté, kteří se seznamují s tím, co právě koupili a dávají to do pořádku a k obrazu svému.
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar ;)
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav a Miluše Rýznarovi
Uživatelský avatar
Rýznar Miroslav
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 led 2011 23:29

Re: Diskuzní forum pro karavanisty

Nový příspěvekod macat » 27 úno 2011 21:08

Míro, prosím Tě, příspěvky mám nastaveno, že se nemusí schvalovat, zkontroloval jsem to. Kdybych to musel zas schvalovat, dej vědět! To platí ve všech fórech - neměl bych to schvalovat.
Nemáš nějaké připomínky, návrhy? Co půjde, upravím.

Ve svém uživatelském panelu (vpravo nahoře) si můžeš nastavit mimo jiné, profil (v něm podpis, avatar, registrační údaje), své nastavení atd.
Obrázek Admin, Mačát, CC Šumperk, http://caravanclub.name
Uživatelský avatar
macat
Administrátor
 
Příspěvky: 298
Registrován: 22 led 2011 19:33


Zpět na Připomínky a názory k tomuto fóru a k webovým stránkám, hlavně pro admina.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník